More articles
Zomer: boek een week Friesland!

Zomer: boek een week Friesland!

Zomervakantie?! Ontdek Friesland en verblijf een week in de Mauritiuskerk te #Jirnsum in het hart van Friesland. Onze kerk-studio’s hebben een heerlijke boxspring om op weg te dromen, een eigen keuken & picknicktafel in de kerktuin op het zuiden.

De studio, eigen kookgelegenheid & picknick tafel in de kerktuin zijn nu te boeken voor 799 euro per week*. Studio De Kraak (waar vroeger het 16e eeuwse orgel stond) heeft een aparte huiskamer in onze kerk-bibliotheek. Eventueel kan er voor kinderen in de zomer een aparte kinder-slaapkamer worden gemaakt.

Vroeg-boekers ontvangen tot 1 april (geen grap) een fles Friese bubbels bij aankomst!
U kunt direct boeken via onze website www.mauritiuskerk.nl - of neem contact met ons op via info(a)mauritiuskerk.nl of 06-13108818.

In de omgeving is genoeg te doen: wandelen, fietstochten, zwemmen, bootje varen, bezoek aan de IJSboerderij of het Kameleondorp, suppen, speeltuinen, pittoreske dorpjes, grote steden als Leeuwarden en Heerenveen, water-steden als Harlingen en Sneek, cafes, restaurants. Jirnsum ligt tussen Leeuwarden (14km), Heerenveen (19 km) en Sneek (14km).

Friesland-tips voor een week #genieten, lees verder op Blog: 7 dagen genieten in het hart van Friesland

*Voorwaarden
• Inchecken op vrijdag vanaf 15:00
• Uitchecken op volgende vrijdag voor 11:00
• Weekprijs is inclusief een gratis kerktoren tour
• Weekprijs exclusief toeristenbelasting (2 euro p.p.p.n.)
• Gratis WI-Fi
• Gratis: u kunt tijdens een weekverblijf extra handdoeken krijgen
• Gratis gebruik van wasmachine en droger
• Bonnies Ontbijt is niet in de prijs inbegrepen, u kunt deze uiteraard wel bijbestellen.
• Tijdens een weekverblijf wordt de studio niet schoongemaakt; u kunt deze evt na 3-4 dagen laten schoonmaken voor 25 euro extra.

This is our own website with the best price. Click here for our accommodations or ask us your question. Or read on with , or go to the overview of all articles.

Published 16-05-2021 / Copyright © Mauritiuskerk B&B