More articles
Boek nu je week zomervakantie in onze kerk B&B Studioos - met keuken

Boek nu je week zomervakantie in onze kerk B&B Studioos - met keuken

Je kunt nu al je zomervakantie boeken in Friesland: ontdek de mooiste & relaxte provincie van Nederland en verblijf een week in de Mauritiuskerk te #Jirnsum in het hart van Friesland. Onze kerk-studio’s hebben een heerlijke boxspring om op weg te dromen, een eigen keuken & picknicktafel in de kerktuin op het zuiden.

De studio, eigen kookgelegenheid & picknick tafel in de kerktuin zijn nu te boeken voor 799 euro per week* voor twee personen. Studio De Kraak (waar vroeger het 16e eeuwse orgel stond) heeft een aparte huiskamer in onze kerk-bibliotheek. Eventueel kan er voor kinderen in de zomer een aparte kinder-slaapkamer  in de kerktoren worden gemaakt.

Vroeg-boekers ontvangen tot 1 april (geen grap) een fles Friese bubbels bij aankomst gratis!

U kunt direct boeken via onze website www.mauritiuskerk.nl - of neem contact met ons op via info(a)mauritiuskerk.nl of 06-13108818.

In de omgeving is genoeg te doen: wandelen, fietstochten, zwemmen, bootje varen, bezoek aan de IJSboerderij of het Kameleondorp, suppen, speeltuinen, pittoreske dorpjes, grote steden als Leeuwarden en Heerenveen, water-steden als Harlingen en Sneek, cafes, restaurants, het Nationale Natuurpark De Alde Feanen, palingvissen, Waddenzee, Wadlopen, stranden aan meren, rivieren en zee & heerlijk eten - van lokaal Friesch tot Grieks en verse sushi, van de beroemde Friese droge worsten tot bio-duurzaam & vegetarisch uit lokale tuinen,

Jirnsum ligt tussen Leeuwarden (14km), Heerenveen (19 km) en Sneek (14km). Dit oude Friese dorp uit de 7e eeuw heeft o.m. sloepen- en bootjesverhuur, Grand-Cafe-Restaurant De 2 Gemeenten, cafe-kroeg De Fantast, Frits KoopCentrum, twee snackbars, wandelroutes, diverse jachthavens, tennisbanen, strandjes, speeltuinen en nog veel meer.

Friesland-tips voor een week #genieten, lees verder op Blog: 7 dagen genieten in het hart van Friesland

*Voorwaarden

• Inchecken op vrijdag vanaf 15:00

• Uitchecken op volgende vrijdag voor 11:00

• Onze B&B Studioos hebben een eigen keuken inclusief kookgerei, servies, Nespresso-apparaat, etc.

• Weekprijs is inclusief een gratis kerktoren tour

• Weekprijs exclusief toeristenbelasting (2 euro p.p.p.n.)

• Gratis WI-Fi

• Gratis: u kunt tijdens een weekverblijf extra handdoeken krijgen

• Gratis gebruik van wasmachine en droger

• Gratis koffie via onze Nespresso koffiemachine; gratis thee

• Bonnies Ontbijt is niet in de prijs inbegrepen, u kunt deze uiteraard wel bijbestellen.

• Tijdens een weekverblijf wordt de studio niet schoongemaakt; u kunt deze evt na 3-4 dagen laten schoonmaken voor 25 euro extra.


This is our own website with the best price. Click here for our accommodations or ask us your question. Or read on with , or go to the overview of all articles.

Published 02-02-2023 / Copyright © Mauritiuskerk B&B